• Halkapınar Mh. 1203/2 Sk. No:13/103 Konak - İZMİR
  • +90 232 459 26 64
  • info@ferstarled.com

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Aydınlatma hizmet ve ürünlerinde devamlı yenilikçi ! Sürdürülebilir gelişmiş teknolojileri kullanarak modern, estetik ve klasik armatürlerin yanı sıra yaşam alanlarımıza özel tasarladığımız ihtiyaca uygun doğru aydınlatma çözümleri sunuyoruz.

Armatürlerimizi uzman ekibimizin elektronik, proje, tasarım, üretim ve uygulama tecrübesi ile yüksek kaliteli komponentler ve yüksek ışık etkinliğine sahip üstün teknoloji ürünlerini optimum maliyetler ile üreterek ülkemize ve müşterilerimize ekonomik değer sağlıyoruz.

Genç, dinamik ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile işimizi özen itina ve titizlikle yaparak bir çok prestijli projelerde "FERSTAR AYDINLATMA" tercih sebebi olmayı başarmıştır. Kendimizden emin adımlarla sektörde varlığımızı her geçen gün büyüterek çalışmalarımıza devam etmekdeyiz. Sektörde ürün ve tasarım olarak takip edilen marka olmak ile birlikte en başarılı aydınlatma şirketleri arasında yer almayı hedefliyoruz.

Çevre dostu, uzun ömürlü ve bakım maliyeti düşük tasarım harikası ürünlerimiz ile tasarruf sağlarken aydınlattığımız yaşam alanlarımıza eşsiz bir görünüm ile değer katıyoruz.

 

 

 

WhatsApp